Kamil Linhart
Pláž na Baltu
Id: 174810
olej/lepenka, rozměr 28 x 38 cm, signováno a datováno 60 vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 1978x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 555 Kč