Kamil Linhart
Pobřeží
Id: 119905
olej/sololit, rozměr 20 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2879x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 222 Kč