Kamil Linhart
Přístav ve Warnemünde
Id: 119902
olej/sololit, rozměr 20,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, autorsky rámováno, popis na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1900x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
16 501 Kč