Kamil Linhart
Řecko lodě u přístavu
Id: 1850
kombinovaná technika/olej/tempera/papír, rozměr 51 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, štítek na rubu obrazu, získáno z pozůstalosti autora, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2278x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč