Kamil Linhart
Z Vesmíru
Id: 711
olej/sololit, rozměr 18 x 26,5 cm, signováno vpravo dole KL, datováno 86, autorsky rámováno, obraz pochází přímo z pozůstalosti autora
zobrazeno: 3229x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 500 Kč