Kamil Linhart
Záliv ve Vouliagméni
Id: 846
olej/plátno, rozměr plátna 92 x 64 cm, signováno vlevo dole K. Linhart, datováno 60, autorsky rámováno, na rámu oděrky, původní stav
zobrazeno: 3082x
Vyvolávací cena:
28 000 Kč
30 000 Kč