Kamil Linhart
Zátiší
Id: 455901
kombinovaná technika/překližka, rozměr 38,5 x 37,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 533x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 000 Kč