Kamil Linhart
Ze Strmilova
Id: 119903
olej/překližka, rozměr 36,5 x 51 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, lehce poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 1629x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 300 Kč