Kamil Linhart
Zlatý asteroid
Id: 1806
olej/karton, rozměr 29 x 12 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, získáno z pozůstalosti autora, původní stav
zobrazeno: 1840x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 500 Kč