Kamil Vladislav Muttich
Portrét dívky
Id: 525002
barevné křídy/papír, rozměr 41 x 31 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 368x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč