Karel Balíček
Zima v Rybné na Vysočině
Id: 9
rozměr 41 x 61 cm, olej/karton, signováno PD, zaskleno, původní stav, drobné oděrky na rámu, na rubu datováno 1945
zobrazeno: 3531x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč