Karel Beneš
Chaloupka
Id: 40814
olej/karton, rozměr 32 x 43 cm, signováno vlevo dole, malba lokálně poškozena, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2967x
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 100 Kč