Karel Beneš
Tání
Id: 1504402
olej/karton, rozměr malby 34 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1922, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 3353x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
7 500 Kč