Karel Boháček
Dívky o žních
Id: 51301
pastel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2528x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 100 Kč