Karel Boháček
Tajemný večer
Id: 207102
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr cca 32 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole špatně čitelné, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2046x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 51