Karel Bořecký
Město ticha
Id: 365201
olej/plátno, rozměr 50 x 110 cm, značeno a datováno vlevo dole, původní štítek na zadní straně, oděrky na rámu
zobrazeno: 2346x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
18.7.2022, 20:03:00
18.7.2022 | 19:58 | 5 000 Kč |