Karel Bořecký
Předeslaný smutek
Id: 365202
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, na zadní straně původní štítek a popis
zobrazeno: 1552x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 100 Kč