Karel Černý
Constanta
Id: 43101
pastel/ruční papír, rozměr ve výřezu 61 x 48 cm, signováno vlevo nahoře s popisem a datací 57, paspartováno, rámováno, zaskleno, věnování na zadní straně, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu
zobrazeno: 5441x
Vyvolávací cena:
28 000 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 61