Karel Černý
Constanta
Id: 48102
tužka/ruční papír, velikost listu 48 x 65 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 57, popsáno, lehce pomačkaný papír, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 3399x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
9 500 Kč