Karel Černý
Constanta
Id: 65115
pastel/papír, velikost kresby 38 x 48,5 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 57, zaskleno, rámováno, okraje listu drobně poškozeny kapalinou
zobrazeno: 3284x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
59 000 Kč
Příhozy: 61