Karel Černý
Dívka u stolu
Id: 20702
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 20 x 14 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, č. 8/31, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 4491x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
12 502 Kč
Příhozy: 56