Karel Černý
Le Havre
Id: 20705
pastel/papír, rozměr 46 x 60 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 49, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 6585x
Vyvolávací cena:
28 000 Kč
195 000 Kč
Příhozy: 99