Karel Černý
Loďky
Id: 391305
pastel/papír, rozměr 50 x 32 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4074x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
66 100 Kč
Příhozy: 66