Karel Černý
Paříž
Id: 1420
pastel/papír, rozměr 62 x 47,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 48, Paris, odfouklé lepení na zadní straně, prach a pastel na spodní straně skla, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 5472x
Vyvolávací cena:
19 000 Kč
135 000 Kč