Karel Chaba
Belveder
Id: 402102
olej/plátno, rozměr 19,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1375x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 000 Kč