Karel Chaba
Brána 94 někam
Id: 366401
olej/plátno/sololit, rozměr 24,5 x 20 cm, značeno vlevo nahoře, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
zobrazeno: 1487x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
23 000 Kč