Karel Chaba
Hlava
Id: 122105
olej/dřevěná deska, rozměr 43,5 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno, autorsky olištováno, oděrky na lištách, prasklinky v obraze, původní stav
zobrazeno: 1940x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
24 000 Kč