Karel Chaba
Jižně od Jižního Města
Id: 197508
malba/deska (dřevěná), rozměr cca 80 x 49 cm, značeno vpravo dole, datováno, na zadní straně popis, oděrky na rámu, stav viz foto
zobrazeno: 2844x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
42 000 Kč