Karel Chaba
Kaktus
Id: 197501
malba/plátno/karton, rozměr 18,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1686x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 500 Kč