Čas na serveru 12:48:53

Karel Chaba
Kašna

Id: 538703

Kašna

  •  / Kašna / Karel Chaba
  •  / Kašna / Karel Chaba
  •  / Kašna / Karel Chaba
  •  / Kašna / Karel Chaba

olej/plátno, rozměr 50,5 x 40,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, značeno, datováno a popsáno na zadní straně

zobrazeno: 219x

Vyvolávací cena:
9 000

29 000

2024,12-1,02,21,26,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu