Karel Chaba
Malá Strana
Id: 35005
kombinovaná technika/deska, rozměr 27 x 18 cm, signováno na zadní straně, autorsky rámováno, původní stav
zobrazeno: 1793x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč