Karel Chaba
Milenci
Id: 373701
tempera/papír, rozměr ve výřezu 40 x 55,5 cm, značeno datováno vlevo dole, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, obraz pochází přímo z rodiny autora
zobrazeno: 1606x
Vyvolávací cena:
4 900 Kč
30 100 Kč