Karel Chaba
Milenci
Id: 114502
kolorovaná litografie/papír, rozměr listu 21 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 16/60, vlevo nahoře signováno v tisku a datováno 77, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1809x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč