Karel Chaba
Na Čertovce
Id: 211706
pastel/papír, rozměr ve výřezu 56 x 40 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3030x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
43 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 68