Karel Chaba
Náměstí
Id: 518802
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 21 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 529x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 000 Kč