Karel Chaba
Perspektiva
Id: 354706
akvarel/ruční papír, rozměr listu 42 x 29 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně včetně datace, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2843x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč