Karel Chaba
Platan na Velkopřevorském náměstí
Id: 285704
olej/plátno, rozměr 55 x 40 cm, značeno vlevo dole, datováno na zadní straně, oděrky na rámu, původní štítek na zadní straně
zobrazeno: 5679x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
64 000 Kč
Příhozy: 71