Karel Chaba
Portrét
Id: 247204
malba/kvaš?/lepenka, rozměr cca 21 x 15 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1181x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 100 Kč