Čas na serveru 16:36:54

Karel Chaba
Růže

Id: 523801

Růže

  •  / Růže / Karel Chaba
  •  / Růže / Karel Chaba
  •  / Růže / Karel Chaba

olej/karton, rozměr 29 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, pod malbou prosvítá původní potisk kartonu

zobrazeno: 218x

Vyvolávací cena:

9.9.2024, 21:34:00

9.9.2024 16:31 2 500 Kč