Karel Chaba
Růže
Id: 523801
olej/karton, rozměr 29 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, pod malbou prosvítá původní potisk kartonu
zobrazeno: 238x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
9.9.2024, 21:34:00
9.9.2024 | 16:31 | 2 500 Kč |