Karel Chaba
Růžový mrak
Id: 163406
malba plátno, rozměr 81 x 54 cm, signováno vlevo dole, popsáno a datováno na zadní straně. olištováno
zobrazeno: 4276x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
77 000 Kč
Příhozy: 69