Karel Chaba
S květinou
Id: 240407
tempera/papír, rozměr viditelný 37 x 28 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2119x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
26 000 Kč