Karel Chaba
Slepá ulička
Id: 402103
olej/plátno, rozměr 48 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, malba lokálně promáčknutá
zobrazeno: 3610x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
88 000 Kč
Účastníci: 27
Příhozy: 104