Karel Chaba
Staropražské zákoutí
Id: 109001
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 35 x 27 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1705x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
18 500 Kč