Karel Chaba
U kostela
Id: 354705
ručně kolorovaná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 41,5 x 29 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 745x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč