Karel Chaba
U parku
Id: 493501
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, rámováno, datováno a popsáno na zadní straně
zobrazeno: 1949x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
65 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 57