Karel Chaba
U Vltavy
Id: 18724
olej/plátno, rozměr 52 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno 85, obraz v dobrém stavu, zcela zničený rám
zobrazeno: 3217x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
32 000 Kč