Karel Chaba
Zahradní opojení
Id: 1595
olej/plátno, rozměr plátna 41,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datace 62, olištováno, drobné oděrky na malbě, původní stav
zobrazeno: 2669x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
15 500 Kč