Karel Chaba
Znalkyně umění
Id: 197503
malba/papír/lepenka, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, papír lokálně v minulosti pomačkán, pravděpodobně před malbou, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popis na zadní straně
zobrazeno: 2288x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 000 Kč