Karel Chaba
Znamení lásky
Id: 27605
olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vpravo dole, popis na zadní straně, rámováno, původní stav
zobrazeno: 22191x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
85 000 Kč
Příhozy: 67