Karel Chaloupka
Sedící akt
Id: 1059
olej/plátno, rozměr plátna 125 x 116 cm, signováno vpravo i vlevo dole, datováno 33, autorský rám, původní stav, přiložen dopis autora stvrzující pravost obrazu
zobrazeno: 3383x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
9.6.2014, 20:40:00
5.6.2014 | 18:54 | 8 500 Kč |